Valentýnská družina

Ani školní družině se nevyhl svátek zamilovaných. Děti tvořily valentýnská přáníčka. Více fotografií k nahlédnutí ve fotogalerii.

Počítačový kroužek

Děti si v rámci počítačového kroužku vyzkoušely práci v programu 3D malování. Více fotografií k nahlédnutí ve fotogalerii.

Hokejisté a krasobruslařky

Děti ze školní družiny tvořily krásné obrázky oblíbených zimních aposrtů - chlapci hokejisty, dívky bruslařky. Více fotografií k nahlédnutí ve fotogalerii.

Kreslení tak trochu jinak

Žáci školní družiny si vyzkoušeli netradiční techniku kreslení - a to kreslení vodou a solí na tmavý povrch. Více fotografií k nahlédnutí ve fotogalerii.

Svatý Martin ve školní družině

Svatý Martin zavítal i do školní družiny. Děti pracovaly s obrázky a krátkými texty a poznaly hned několik legend o tomto světci. Více fotografií k nahlédnutí ve fotogalerii.

Hokus - pokus

Při pondělním minipokusu si děti vyzkoušely propíjecí techniku vybarvování. Postačil ubrousek, barevné fixy a troška vody. Více fotografií k nahlédnutí ve fotogalerii.

Karnevalové masky

V rámci podzimního tématu si žáci navštěvující školní družinu vyrobili halloweenské masky. Více fotografií k nahlédnutí ve fotogalerii.

Lego pátek

Páteční družina se každý týden nese v duchu stavebnic, největší oblibě se u dětí stále těší lego. Tentokrát děti plnily téma "můj vysněný dům". Více fotografií k nahlédnutí ve fotogalerii.

Pantofle - žabky

V rámci tématu "vzpomínka na prázdniny" děti ve školní družině vyráběly z papíru letní obuv (žabky). Více fotografií ve fotogalerii.

Splašení červíci

Pondělní družina 18. 9. patřila dalšímu "hokusu - pokusu", temtokrát děti rozhýbaly pomocí vody červíky z papírových kapesníků. Více fotografií ve fotogalerii.

Lego pátek

Jako každý pátek, tak i ten 15. 9. patřil legu. Tématem byl tentokrát "dovolenkový dopravní prostředek".

Více fotografií k nahlédnutí ve fotogalerii.