Den Země ve školní družině

22. 4. je den, který si každoročně připomínáme důležitost správného chováni k naší planetě. Ani ve školní družině tomu nebylo jinak. Více fotografií k nahlédnutí ve fotogalerii.

Počítačový kroužek

V rámci počítačového kroužku si děti vyzkoušely jednoduché programování robotů. Více fotografií k nahlédnutí ve fotogalerii.

A už jste viděli naší plotovku?

Všechny děti, zejména pak žáci MŠ a ZŠ si mohou vyzkoušet své znalosti při cestě do/ze školy či školky. S instalací pomohli žáci navštěvující školní družinu.

MDŽ ve školní družině

Ve školní družině se děti dozvěděly něco o tomto významném dnu a vyrobily si menší dárek, který věnovaly maminkám či babičkám. Více fotografií k nahlédnutí ve fotogalerii.

Valentýnská družina

Ani školní družině se nevyhnul svátek zamilovaných. Děti tvořily valentýnská přáníčka. Více fotografií k nahlédnutí ve fotogalerii.

Počítačový kroužek

Děti si v rámci počítačového kroužku vyzkoušely práci v programu 3D malování. Více fotografií k nahlédnutí ve fotogalerii.

Hokejisté a krasobruslařky

Děti ze školní družiny tvořily krásné obrázky oblíbených zimních sportů  - chlapci hokejisty, dívky bruslařky. Více fotografií k nahlédnutí ve fotogalerii.

Kreslení tak trochu jinak

Žáci školní družiny si vyzkoušeli netradiční techniku kreslení - a to kreslení vodou a solí na tmavý povrch. Více fotografií k nahlédnutí ve fotogalerii.

Svatý Martin ve školní družině

Svatý Martin zavítal i do školní družiny. Děti pracovaly s obrázky a krátkými texty a poznaly hned několik legend o tomto světci. Více fotografií k nahlédnutí ve fotogalerii.

Hokus - pokus

Při pondělním minipokusu si děti vyzkoušely propíjecí techniku vybarvování. Postačil ubrousek, barevné fixy a troška vody. Více fotografií k nahlédnutí ve fotogalerii.

Karnevalové masky

V rámci podzimního tématu si žáci navštěvující školní družinu vyrobili halloweenské masky. Více fotografií k nahlédnutí ve fotogalerii.

Lego pátek

Páteční družina se každý týden nese v duchu stavebnic, největší oblibě se u dětí stále těší lego. Tentokrát děti plnily téma "můj vysněný dům". Více fotografií k nahlédnutí ve fotogalerii.

Pantofle - žabky

V rámci tématu "vzpomínka na prázdniny" děti ve školní družině vyráběly z papíru letní obuv (žabky). Více fotografií ve fotogalerii.

Splašení červíci

Pondělní družina 18. 9. patřila dalšímu "hokusu - pokusu", temtokrát děti rozhýbaly pomocí vody červíky z papírových kapesníků. Více fotografií ve fotogalerii.

Lego pátek

Jako každý pátek, tak i ten 15. 9. patřil legu. Tématem byl tentokrát "dovolenkový dopravní prostředek".

Více fotografií k nahlédnutí ve fotogalerii.